Jump to content
Dentist.ua
Clinic
Северин

Відновлення пошкоджень емалі

Recommended Posts

[attachment=193:Зуб.jpg]


[font="Verdana"][size="4"][b] [/b][color=#585F69]Добрий день! Дайте пораду, будь-ласка. Була маленька дірочка на верхньому передньому зубі (правий, якщо дивитись з мого боку). Пробував легенько зубочисткою - таке враження, що пройшла наскізь. Запломбували. Коли язиком торкаюся до зуба зсередини - він реагує. На фото видно, що з ним щось не те. Зуб не болить, але я його відчуваю - якось дає про себе знати. Скажіть, є такий гель Tooth Mousse, якщо я його куплю і користуватимуся місяць-другий, то він ліквідує цю западину чи ні?[/color][/size][/font]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Нет не вылечите.Ни этим гелем,ни другим.Нужно обратиться к врачу,и по крайней мере сделать хоть снимок этого участка.
Снимок плохого качества,но мне кажется,что у Вам будут лечить 2 зуба.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
"Зуб реагує", "я його відчуваю", але "не болить" - інформація не зрозуміла. "Западина" - це недопломбування. Вирішується єлементарно: зайдіть до лікаря, він докладе фотополімеру і добре відполірує. Гель тут не потрібен.

Share this post


Link to post
Share on other sites
На знімку видно потемніння. Треба дивитись клінічно з чим воно звязано. З вторинним карієсом чи зміною кольору пломби. В залежності від цього планувати лікування.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...