Jump to content
Dentist.ua
Clinic
Admin

XV міжнародна стоматологічна виставка «Дентал®-Україна» та XV міжнародний стоматологічний форум

Recommended Posts[b]25-27 жовтня 2017 року у Львові відбудеться XV ювілейна міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XV ювілейний стоматологічний форум.[/b]

Мета виставки – представлення нових технологій, матеріалів, обладнання та інструментарію в галузі стоматології, демонстрація сучасних методик лікування, обмін досвідом між спеціалістами різних країн світу та регіонів України.

Виставка «Дентал-Україна» – це захід міжнародного рівня, куди з’їжджаються науковці, професійні стоматологи, представники відомих фірм виробників з усіх куточків України та з-за кордону. За роки свого існування саме ця виставка стала ідеальною платформою для просування нового продукту на ринок України, базою для переговорів та обміну досвідом.

В рамках XV міжнародного стоматологічного форуму, відбуватимуться науково-практичні конференції, лекції, майстер-класів, практичні демонстрації нових технології, матеріалів в стоматологічній галузі за участю провідних стоматологів та провідних фірм-виробників.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...